Autóalkatrészek

Hírlevél
Fizetési megoldás

Tanúsítvány
SSL Certificate
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz

Fogyasztói vélemény

Ugrás a kiválasztott autótípus alkatrészeihez »

Termék részletek


Üzemanyagpumpa Ac pumpa Alfa Romeo Bmw E30 E28 E24 Citroen Bx Cx Xm,Daewoo,Fiat,Opel Ascona Calibra Corsa Kadett Vectra,Peugeot 405 505 Renault Vw Trasporter 251906091 (3bar)

-15%
Raktárkészlet: Készleten
Üzemanyagpumpa Ac pumpa Alfa Romeo Bmw E30 E28 E24 Citroen Bx Cx Xm,Daewoo,Fiat,Opel Ascona Calibra Corsa Kadett Vectra,Peugeot 405 505 Renault  Vw Trasporter 251906091 (3bar)
  • Üzemanyagpumpa Ac pumpa Alfa Romeo Bmw E30 E28 E24 Citroen Bx Cx Xm,Daewoo,Fiat,Opel Ascona Calibra Corsa Kadett Vectra,Peugeot 405 505 Renault  Vw Trasporter 251906091 (3bar)
  • Üzemanyagpumpa Ac pumpa Alfa Romeo Bmw E30 E28 E24 Citroen Bx Cx Xm,Daewoo,Fiat,Opel Ascona Calibra Corsa Kadett Vectra,Peugeot 405 505 Renault  Vw Trasporter 251906091 (3bar)
  • Üzemanyagpumpa Ac pumpa Alfa Romeo Bmw E30 E28 E24 Citroen Bx Cx Xm,Daewoo,Fiat,Opel Ascona Calibra Corsa Kadett Vectra,Peugeot 405 505 Renault  Vw Trasporter 251906091 (3bar)
  • Üzemanyagpumpa Ac pumpa Alfa Romeo Bmw E30 E28 E24 Citroen Bx Cx Xm,Daewoo,Fiat,Opel Ascona Calibra Corsa Kadett Vectra,Peugeot 405 505 Renault  Vw Trasporter 251906091 (3bar)
11 830 Ft
Akció: 10 056 Ft
A vásárlás után járó pontok: 50 Ft
Gyártó:
Gyártó
Üzemanyagpumpa Ac pumpa 3bar 251906091
Alfa Romeo,
Bmw E30 E28 E24
Citroen Bx Cx Xm
Opel Ascona Calibra Corsa Kadett Vectra
Peugeot 405 505
Renault
Vw Trasporter

elektromos
Átmérő [mm] 52
Hossz [mm] 160
Nyomás [bar] 3
Nyomás [psi] 43,5
Feszültség [V] 12
  • Üzemanyagszállítás
    Üzemanyagszivattyú és részei
    Gyáriszám
    251906091
    Garancia
    12 Hónap
    Beépítés helye
    Tankon Kívüli
    Hosszúság (mm)
    179
    Átmérő (mm)
    52
    Átmérő 2 (mm)
    12
    Átmérő 3 (mm)
    8
    Feszültség (V)
    12V DC
    Nyomás (bar)
    3 bar
    Raktárkészlet
    Készleten
    Cikkszám
    9797015
  • 9797015
    0580464048
    116460102100
    116460402100
    119110402100
    605219920
    605460910
    1115862
    1118662
    1178751
    1179231
    1179232
    16121115862
    16141178751
    16141179231
    16141179232
    5471660
    91538806
    9153880680
    92927023
    4421193
    4429209
    4460210
    4460646
    44606460
    60521992
    60546091
    6081037
    7635535
    82308678
    CAC2026
    CAC2263
    CAC4269
    CBC5657
    4429209
    4460210
    82308678
    82350177
    11072310
    815004
    0815004
    815005
    0815005
    90020443
    90167397
    145059
    6001008001
    7700687710
    7700722393
    7700855358
    AUU1649
    043906091
    251906091
    MEYLE 3149190000
    PIERBURG 7.21287.53.0
    RUVILLE 210
    0580464038
    ACI - AVESA ABG-1100
    FIAT 4429209
    FIAT 44606460
    FIAT 82350177
    FISPA 20412
    LANCIA 4429209
    LANCIA 44606460
    LANCIA 82350177
    MAGNETI MARELLI 219721287530
    OPEL 815005
    0815005
    PIERBURG 721287530
    PORSCHE 043906091
    PORSCHE 92309490635
    RENAULT 6001008001
    RENAULT 7700582695
    RENAULT 7700687710
    RENAULT 7701062086
    SIDAT 70412
    VEMO V40-09-0003
    VW 043906091
    VW 251906091

  • ALFA 33 (907A) 1.7 i.e. (907.A1A) 04.92 - 09.94 77 105 1712 Ferdehátú
    ALFA 33 (907A) 1.7 i.e. (907.A1A) 01.90 - 03.92 79 107 1712 Ferdehátú
    ALFA 33 (907A) 1.7 i.e. 4x4 01.90 - 03.92 79 107 1712 Ferdehátú
    ALFA 33 Sportwagon (907B) 1.7 i.e.
    (907.B1A)
    04.92 - 09.94 77 105 1712 Kombi
    ALFA 33 Sportwagon (907B) 1.7 i.e.
    (907.B1A)
    01.90 - 03.92 79 107 1712 Kombi
    (907.B1E)
    01.90 - 03.92 79 107 1712 Kombi
    ALFA 6 (119) 2.5 i.e. 04.79 - 06.84 116 158 2492 lépcsőshátú
    ALFA 6 (119) 2.5 i.e. (119.AA, 119.AB) 10.83 - 12.86 110 150 2492 lépcsőshátú
    ALFA 75 (162B) 1.6 (162.B2B, 162.B2C) Kat 05.89 - 02.92 81 110 1567 lépcsőshátú
    ALFA 75 (162B) 1.8 (162.B1L, 162.B1F) 09.88 - 02.92 88 120 1779 lépcsőshátú
    ALFA 75 (162B) 2.0 T.S (162.B4A) Kat 05.85 - 02.92 109 148 1962 lépcsőshátú
    ALFA 75 (162B) 2.0 T.S. (162.4CB, 162.B4,
    162.B4A)
    01.87 - 02.92 107 146 1962 lépcsőshátú
    ALFA 75 (162B) 2.0 T.S. (162.B4A) 01.87 - 12.88 109 148 1962 lépcsőshátú
    ALFA 75 (162B) 2.5 V6 (162.B3) 05.85 - 08.86 115 156 2492 lépcsőshátú
    ALFA 75 (162B) 2.5 V6 Kat 09.86 - 04.89 113 154 2492 lépcsőshátú
    ALFA 75 (162B) 3.0 V6 (162.B6A) 01.87 - 12.90 136 185 2959 lépcsőshátú
    ALFA 75 (162B) 3.0 V6 (162.B6A) Kat 01.87 - 02.92 136 185 2959 lépcsőshátú
    ALFA 75 (162B) 3.0 V6 (162.B6C) 02.90 - 02.92 141 192 2959 lépcsőshátú
    ALFA 90 (162) 2.5 i.e. V6 (162.A, 162.AA) 10.84 - 07.87 110 150 2492 lépcsőshátú
    ALFA GIULIETTA (116) 2.0 Turbo 07.83 - 06.84 125 170 1962 lépcsőshátú
    ALFA SPIDER (115) 2000 01.90 - 12.93 88 120 1962 Kabrió
    AUSTI MONTEGO (XE) 2.0 Mayfair 04.84 - 08.88 83 113 1994 lépcsőshátú
    AUSTI MONTEGO (XE) 2.0 Turbo 04.84 - 08.88 110 150 1994 lépcsőshátú
    AUSTI MONTEGO Kombi (XE) 2.0 HLI 10.84 - 08.88 83 113 1994 Kombi
    BMW 2500-3.3 (E3) 3.0 Si 10.75 - 04.77 143 194 2985 lépcsőshátú
    BMW 3 (E30) 320 i 12.85 - 06.91 95 129 1991 lépcsőshátú
    BMW 3 (E30) 320 i 09.82 - 12.85 92 125 1990 lépcsőshátú
    BMW 3 (E30) 323 i 09.82 - 08.83 102 139 2316 lépcsőshátú
    BMW 3 (E30) 323 i 09.83 - 08.86 110 150 2316 lépcsőshátú
    BMW 3 (E30) 325 e 2.7 10.83 - 12.88 90 122 2693 lépcsőshátú
    BMW 3 (E30) 325 i 12.86 - 06.91 125 170 2494 lépcsőshátú
    BMW 3 (E30) 325 i 09.83 - 11.89 126 171 2494 lépcsőshátú
    BMW 3 (E30) 325 i X 12.86 - 08.91 125 170 2494 lépcsőshátú
    BMW 3 (E30) 325 i X 03.86 - 12.87 126 171 2494 lépcsőshátú
    BMW 3 (E30) M3 2.3 06.89 - 06.91 158 215 2303 lépcsőshátú
    BMW 3 (E30) M3 2.3 07.86 - 06.91 143 195 2303 lépcsőshátú
    BMW 3 (E30) M3 2.3 02.87 - 05.89 147 200 2303 lépcsőshátú
    BMW 3 (E30) M3 EVO I 2.3 10.88 - 10.90 162 220 2302 lépcsőshátú
    BMW 3 Kabrió (E30) 320 i 04.86 - 10.93 95 129 1990 Kabrió
    BMW 3 Kabrió (E30) 325 i 09.87 - 10.93 125 170 2494 Kabrió
    BMW 3 Kabrió (E30) 325 i 12.85 - 12.87 126 171 2494 Kabrió
    BMW 3 Kabrió (E30) M3 2.3 06.88 - 06.91 143 195 2303 Kabrió
    BMW 3 Touring (E30) 320 i 01.88 - 12.91 95 129 1991 Kombi
    BMW 3 Touring (E30) 325 i 07.87 - 03.93 125 170 2494 Kombi
    BMW 3 Touring (E30) 325 i X 06.88 - 10.93 125 170 2494 Kombi
    BMW 5 (E12) 528 i 04.77 - 05.81 130 177 2788 lépcsőshátú
    BMW 5 (E28) 518 i 09.83 - 12.87 77 105 1766 lépcsőshátú
    BMW 5 (E28) 520 i 06.81 - 12.87 92 125 1990 lépcsőshátú
    BMW 5 (E28) 520 i 08.85 - 12.87 95 129 1990 lépcsőshátú
    BMW 5 (E28) 525 e 2.7 12.84 - 12.87 95 129 2693 lépcsőshátú
    BMW 5 (E28) 525 e 2.7 09.81 - 12.87 90 122 2693 lépcsőshátú
    BMW 5 (E28) 525 e 2.7 05.83 - 12.87 92 125 2693 lépcsőshátú
    BMW 5 (E28) 525 i 06.81 - 12.87 110 150 2495 lépcsőshátú
    BMW 5 (E28) 528 i 06.81 - 12.87 135 184 2788 lépcsőshátú
    BMW 5 (E28) 535 i, M 535 i 01.85 - 12.87 160 218 3430 lépcsőshátú
    BMW 5 (E28) 535 i, M 535 i 01.85 - 12.87 141 192 3430 lépcsőshátú
    BMW 5 (E28) 535 i, M 535 i 01.85 - 12.87 136 185 3430 lépcsőshátú
    BMW 5 (E28) M5 3.5 08.85 - 12.87 211 286 3453 lépcsőshátú
    BMW 6 (E24) 628 CSi 09.79 - 08.87 135 184 2788 Kupé
    BMW 6 (E24) 633 CSi 09.78 - 08.84 145 197 3210 Kupé
    BMW 6 (E24) 635 CSi 01.85 - 05.89 136 185 3430 Kupé
    BMW 6 (E24) 635 CSi 06.78 - 08.88 160 218 3453 Kupé
    BMW 6 (E24) M 635 CSi 03.84 - 05.89 211 286 3453 Kupé
    BMW 6 (E24) M 635 CSi 10.86 - 10.88 191 260 3453 Kupé
    BMW 7 (E23) 728 i 07.78 - 08.86 135 184 2788 lépcsőshátú
    BMW 7 (E23) 732 i 09.79 - 08.86 145 197 3210 lépcsőshátú
    BMW 7 (E23) 733 i 05.77 - 09.79 145 197 3210 lépcsőshátú
    BMW 7 (E23) 735 i 09.79 - 08.86 160 218 3453 lépcsőshátú
    BMW 7 (E23) 745 i 04.80 - 04.83 185 252 3210 lépcsőshátú
    BMW Z1 2.5 06.88 - 06.91 125 170 2494 Kabrió
    CITRO BX (XB-_) 16 03.86 - 02.93 76 103 1580 Ferdehátú
    CITRO BX (XB-_) 16 E 05.89 - 02.93 65 88 1580 Ferdehátú
    CITRO BX (XB-_) 19 07.86 - 05.89 77 105 1905 Ferdehátú
    CITRO BX (XB-_) 19 07.86 - 05.89 75 102 1905 Ferdehátú
    CITRO BX (XB-_) 19 GTi 06.88 - 02.93 88 120 1905 Ferdehátú
    CITRO BX (XB-_) 19 GTi 07.86 - 02.93 90 122 1905 Ferdehátú
    CITRO BX (XB-_) 19 GTi 16V 03.88 - 02.93 108 147 1905 Ferdehátú
    CITRO BX (XB-_) 19 GTi 4x4 06.88 - 02.93 88 120 1905 Ferdehátú
    CITRO BX Break (XB-_) 16 05.89 - 12.94 65 88 1580 Kombi
    CITRO BX Break (XB-_) 16 03.86 - 12.94 76 103 1580 Kombi
    CITRO BX Break (XB-_) 19 06.88 - 12.94 88 120 1905 Kombi
    CITRO BX Break (XB-_) 19 07.86 - 12.94 75 102 1905 Kombi
    CITRO CX I (MA) 2400 08.76 - 06.80 85 116 2347 Ferdehátú
    CITRO CX I (MA) 2400 GTi 06.77 - 06.82 96 131 2347 Ferdehátú
    CITRO CX I (MA) 2400 GTi 06.77 - 06.82 94 128 2347 Ferdehátú
    CITRO CX I (MA) 25 GTi Turbo 2 06.84 - 08.85 122 166 2500 Ferdehátú
    CITRO CX I (MA) 25 TRi 07.83 - 08.85 100 136 2500 Ferdehátú
    CITRO CX I Break (MA) 2400 08.76 - 06.80 85 116 2347 Kombi
    CITRO CX I Break (MA) 2400 GTi 07.82 - 06.83 94 128 2350 Kombi
    CITRO CX I Break (MA) 25 TRI 07.83 - 08.85 100 136 2500 Kombi
    CITRO CX II 25 GTi 05.86 - 12.92 89 121 2500 Ferdehátú
    CITRO CX II 25 GTi Turbo 2 09.86 - 12.92 115 156 2500 Ferdehátú
    CITRO CX II 25 GTi Turbo 2 08.85 - 12.92 122 166 2500 Ferdehátú
    CITRO CX II 25 TRi 08.85 - 12.92 100 136 2500 Ferdehátú
    CITRO CX II Break 25 i 05.86 - 12.92 89 121 2500 Kombi
    CITRO CX II Break 25 TRI 08.85 - 12.92 100 136 2500 Kombi
    CITRO VISA 16 GTI 06.86 - 03.91 83 113 1580 Ferdehátú
    CITRO VISA 16 GTI 01.85 - 06.86 76 103 1580 Ferdehátú
    CITRO XM (Y3) 2.0 i 05.89 - 06.94 89 121 1998 Ferdehátú
    CITRO XM (Y3) 2.0 i Turbo 09.92 - 06.94 104 141 1998 Ferdehátú
    CITRO XM (Y4) 2.0 i 16V 05.94 - 10.00 97 132 1998 Ferdehátú
    CITRO XM Break (Y3) 2.0 i 11.91 - 04.94 89 121 1998 Kombi
    CITRO XM Break (Y3) 2.0 Turbo 09.92 - 04.94 104 141 1998 Kombi
    CITRO XM Break (Y4) 2.0 i 16V 05.94 - 10.00 97 132 1998 Kombi
    CITRO XM Break (Y4) 2.0 Turbo 05.94 - 10.00 108 147 1998 Kombi
    FIAT 132 2.0 05.77 - 06.81 82 112 1995 lépcsőshátú
    FIAT 132 2.0 GLS 01.76 - 12.76 84 115 1995 lépcsőshátú
    FIAT ARGENTA (132A) 2000 i.e. 06.81 - 07.86 90 122 1995 lépcsőshátú
    FIAT REGATA (138) 75 1.5 12.83 - 12.87 55 75 1498 lépcsőshátú
    FIAT REGATA (138) 75 i.e. 1.5 07.85 - 07.89 55 75 1498 lépcsőshátú
    FIAT REGATA Weekend 75 1.5 09.84 - 07.89 55 75 1498 Kombi
    FIAT REGATA Weekend 75 1.5 i.e. Kat 12.86 - 07.89 55 75 1498 Kombi
    FIAT RITMO II (138A) 130 TC Abarth 2.0 04.83 - 12.87 96 130 1995 Ferdehátú
    JAGUA XJ 12 5.3 08.86 - 09.89 187 254 5343 lépcsőshátú
    LANCI BETA H.P.E. (828BF) 2000 i.e. 05.81 - 09.84 90 122 1995 Ferdehátú
    LANCI DELTA I (831AB0) 1.5 (831AB.025) 09.79 - 12.92 63 86 1498 Ferdehátú
    LANCI DELTA I (831AB0) 1.6 HF Turbo 10.83 - 12.86 96 131 1585 Ferdehátú
    LANCI PRISMA (831AB0) 1.5 01.83 - 04.86 63 86 1498 lépcsőshátú
    LANCI Y10 (156) 1.0 Turbo (156D) 03.85 - 02.89 62 84 1049 Ferdehátú
    OPEL ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) 1.8 i 09.82 - 08.86 85 115 1796 lépcsőshátú
    OPEL ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 i 09.86 - 08.88 85 115 1998 lépcsőshátú
    OPEL ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 i
    GT
    03.87 - 08.88 95 130 1998 lépcsőshátú
    OPEL ASCONA C Ferdehátú (84_, 89_) 2.0 i 09.86 - 08.88 85 115 1998 Ferdehátú
    OPEL ASCONA C Ferdehátú (84_, 89_) 2.0 i
    GT
    03.87 - 08.88 95 130 1998 Ferdehátú
    OPEL CALIBRA A (85_) 2.0 i 06.90 - 07.97 85 115 1998 Kupé
    OPEL CALIBRA A (85_) 2.0 i 16V 02.94 - 07.97 100 136 1998 Kupé
    OPEL CALIBRA A (85_) 2.0 i 16V 06.90 - 02.94 110 150 1998 Kupé
    OPEL CALIBRA A (85_) 2.0 i 16V 4x4 02.94 - 07.97 100 136 1998 Kupé
    OPEL CALIBRA A (85_) 2.0 i 16V 4x4 06.90 - 02.94 110 150 1998 Kupé
    OPEL CALIBRA A (85_) 2.0 i 4x4 06.90 - 07.97 85 115 1998 Kupé
    OPEL CALIBRA A (85_) 2.0 i Turbo 4x4 03.92 - 07.97 150 204 1998 Kupé
    OPEL CALIBRA A (85_) 2.5 i V6 04.93 - 07.97 125 170 2498 Kupé
    OPEL COMMODORE C (14_, 19_) 2.5 E 05.81 - 12.82 96 130 2490 lépcsőshátú
    OPEL COMMODORE C Kombi (61) 2.5 E 12.80 - 12.82 96 130 2490 Kombi
    OPEL CORSA A Ferdehátú (93_, 94_, 98_,
    99_) 1.4 i
    01.90 - 03.93 44 60 1389 Ferdehátú
    OPEL CORSA A Ferdehátú (93_, 94_, 98_,
    99_) 1.4 S
    01.90 - 03.93 53 72 1389 Ferdehátú
    OPEL CORSA A Ferdehátú (93_, 94_, 98_,
    99_) 1.4 Si
    09.91 - 03.93 60 82 1389 Ferdehátú
    OPEL CORSA A Ferdehátú (93_, 94_, 98_,
    99_) 1.6 GSI
    05.88 - 03.92 74 100 1598 Ferdehátú
    OPEL KADETT C Kupé 1.9 GT/E 09.75 - 07.77 77 105 1897 Kupé
    OPEL KADETT C Kupé 2.0 E Rallye 08.77 - 07.79 81 110 1979 Kupé
    OPEL KADETT C Kupé 2.0 GT/E 08.77 - 07.79 85 115 1979 Kupé
    OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.8
    GT/E
    02.83 - 08.84 85 115 1796 Ferdehátú
    OPEL KADETT E (39_, 49_) 1.3 i Kat 09.85 - 08.91 44 60 1297 lépcsőshátú
    OPEL KADETT E (39_, 49_) 1.6 i 09.86 - 08.91 55 75 1598 lépcsőshátú
    OPEL KADETT E (39_, 49_) 1.6 i Kat 09.86 - 08.91 55 75 1598 lépcsőshátú
    OPEL KADETT E (39_, 49_) 1.6 S 09.86 - 08.91 60 82 1598 lépcsőshátú
    OPEL KADETT E (39_, 49_) 1.8 09.87 - 08.90 84 114 1796 lépcsőshátú
    OPEL KADETT E (39_, 49_) 1.8 i 10.85 - 08.86 74 100 1796 lépcsőshátú
    OPEL KADETT E (39_, 49_) 1.8 i 09.84 - 08.86 85 115 1796 lépcsőshátú
    OPEL KADETT E (39_, 49_) 2.0 i 03.87 - 08.91 85 115 1998 lépcsőshátú
    OPEL KADETT E Combo (38_, 48_) 1.6 09.86 - 12.91 60 82 1598 Dobozos
    OPEL KADETT E Combo (38_, 48_) 1.6 i 08.91 - 07.94 55 75 1598 Dobozos
    OPEL KADETT E Dobozos (37_, 47_) 1.6 i 08.89 - 09.93 55 75 1598 Dobozos
    OPEL KADETT E Dobozos (37_, 47_) 1.8 i 08.84 - 09.92 66 90 1796 Dobozos
    OPEL KADETT E Ferdehátú (33_, 34_, 43_,
    44_) 1.3 i Kat
    09.85 - 08.91 44 60 1297 Ferdehátú
    OPEL KADETT E Ferdehátú (33_, 34_, 43_,
    44_) 1.6 i
    09.86 - 08.91 55 75 1598 Ferdehátú
    OPEL KADETT E Ferdehátú (33_, 34_, 43_,
    44_) 1.6 i Kat
    09.86 - 08.91 55 75 1598 Ferdehátú
    OPEL KADETT E Ferdehátú (33_, 34_, 43_,
    44_) 1.6 S
    09.86 - 08.91 60 82 1598 Ferdehátú
    OPEL KADETT E Ferdehátú (33_, 34_, 43_,
    44_) 1.6 S
    09.84 - 08.86 66 90 1598 Ferdehátú
    OPEL KADETT E Ferdehátú (33_, 34_, 43_,
    44_) 1.8 E
    10.85 - 08.86 74 100 1796 Ferdehátú
    OPEL KADETT E Ferdehátú (33_, 34_, 43_,
    44_) 1.8 GSI
    09.84 - 08.86 85 115 1796 Ferdehátú
    OPEL KADETT E Ferdehátú (33_, 34_, 43_,
    44_) 1.8 i
    06.85 - 08.91 66 90 1796 Ferdehátú
    OPEL KADETT E Ferdehátú (33_, 34_, 43_,
    44_) 2.0 GSI
    09.86 - 08.91 95 129 1998 Ferdehátú
    OPEL KADETT E Ferdehátú (33_, 34_, 43_,
    44_) 2.0 GSI
    09.86 - 08.91 85 115 1998 Ferdehátú
    OPEL KADETT E Ferdehátú (33_, 34_, 43_,
    44_) 2.0 GSI 16V
    03.88 - 08.91 110 150 1998 Ferdehátú
    OPEL KADETT E Ferdehátú (33_, 34_, 43_,
    44_) 2.0 GSI 16V Kat
    03.88 - 08.91 110 150 1998 Ferdehátú
    OPEL KADETT E Kabrió (43B_) 1.6 i 07.89 - 02.93 60 82 1598 Kabrió
    OPEL KADETT E Kabrió (43B_) 1.6 i 10.86 - 02.93 55 75 1598 Kabrió
    OPEL KADETT E Kabrió (43B_) 1.6 i Kat 10.87 - 02.93 55 75 1598 Kabrió
    OPEL KADETT E Kabrió (43B_) 2.0 i 10.86 - 02.93 85 115 1998 Kabrió
    OPEL KADETT E Kombi (35_, 36_, 45_, 46_)
    1.3 i Kat
    09.85 - 08.91 44 60 1297 Kombi
    OPEL KADETT E Kombi (35_, 36_, 45_, 46_)
    1.6
    09.86 - 08.91 60 82 1598 Kombi
    OPEL KADETT E Kombi (35_, 36_, 45_, 46_)
    1.6 i
    09.86 - 08.91 55 75 1598 Kombi
    OPEL KADETT E Kombi (35_, 36_, 45_, 46_)
    1.6 i Kat
    09.86 - 08.91 55 75 1598 Kombi
    OPEL KADETT E Kombi (35_, 36_, 45_, 46_)
    1.8 E
    10.85 - 08.86 74 100 1796 Kombi
    OPEL KADETT E Kombi (35_, 36_, 45_, 46_)
    1.8 i
    06.85 - 08.91 66 90 1796 Kombi
    OPEL KADETT E Kombi (35_, 36_, 45_, 46_)
    1.8 i
    09.84 - 08.86 85 115 1796 Kombi
    OPEL KADETT E Kombi (35_, 36_, 45_, 46_)
    2.0 i
    09.87 - 08.91 85 115 1998 Kombi
    OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.9 E 09.75 - 08.77 77 105 1897 lépcsőshátú
    OPEL MONZA A (22_) 2.0 E 03.83 - 10.84 85 115 1979 Kupé
    OPEL MONZA A (22_) 2.2 E 11.84 - 08.86 85 115 2197 Kupé
    OPEL MONZA A (22_) 2.5 E 06.84 - 08.86 103 140 2490 Kupé
    OPEL MONZA A (22_) 2.5 E 05.81 - 08.86 100 136 2490 Kupé
    OPEL MONZA A (22_) 3.0 GSE 09.85 - 08.86 115 156 2969 Kupé
    OPEL MONZA A (22_) 3.0 GSE 02.78 - 08.86 132 180 2968 Kupé
    OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 1.8 09.86 - 03.94 85 115 1796 lépcsőshátú
    OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 2.0 09.86 - 03.94 90 122 1998 lépcsőshátú
    OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 2.0 i 09.86 - 03.94 85 115 1998 lépcsőshátú
    OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 2.4 i 09.88 - 03.94 92 125 2410 lépcsőshátú
    OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 2.6 i 09.90 - 03.94 110 150 2594 lépcsőshátú
    OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 3.0 (3000) 03.87 - 09.90 130 177 2969 lépcsőshátú
    OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 3.0 (3000) 03.87 - 12.87 115 156 2969 lépcsőshátú
    OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 3.0 24V
    (3000)
    09.89 - 03.94 150 204 2969 lépcsőshátú
    OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 3.0 24V
    (3000)
    09.89 - 03.94 147 200 2969 lépcsőshátú
    OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 3.0 24V
    Evolution500
    03.91 - 07.92 169 230 2969 lépcsőshátú
    OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) 1.8 09.86 - 03.94 85 115 1796 Kombi
    OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) 2.0 09.86 - 03.94 90 122 1998 Kombi
    OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) 2.0 i 09.86 - 03.94 85 115 1998 Kombi
    OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) 2.4 i 09.88 - 03.94 92 125 2410 Kombi
    OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) 2.6 i 09.90 - 03.94 110 150 2594 Kombi
    OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) 3.0 03.87 - 03.94 115 156 2969 Kombi
    OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) 3.0 03.87 - 09.90 130 177 2969 Kombi
    OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) 3.0 Kat 03.87 - 03.94 130 177 2969 Kombi
    OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) 3.0 24V 09.89 - 03.94 147 200 2969 Kombi
    OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) 3.0 24V
    Omega 3000
    09.88 - 04.94 150 204 2969 Kombi
    OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_)
    1.8 E
    05.85 - 08.86 74 100 1796 lépcsőshátú
    OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_)
    2.2 E
    11.84 - 08.86 85 115 2197 lépcsőshátú
    OPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 1.8
    E
    05.85 - 08.86 74 100 1796 Kombi
    OPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.2
    E
    11.84 - 08.86 85 115 2197 Kombi
    OPEL SENATOR A (29_) 2.0 E 03.83 - 10.84 85 115 1979 lépcsőshátú
    OPEL SENATOR A (29_) 2.2 E 11.84 - 08.87 85 115 2197 lépcsőshátú
    OPEL SENATOR A (29_) 2.5 05.78 - 12.80 85 115 2490 lépcsőshátú
    OPEL SENATOR A (29_) 2.5 E 09.84 - 08.87 103 140 2490 lépcsőshátú
    OPEL SENATOR A (29_) 2.5 E 01.83 - 08.84 100 136 2490 lépcsőshátú
    OPEL SENATOR A (29_) 3.0 09.85 - 08.87 115 156 2969 lépcsőshátú
    OPEL SENATOR A (29_) 3.0 E 02.78 - 12.86 132 180 2969 lépcsőshátú
    OPEL SENATOR B (29_) 2.5 i 09.90 - 09.93 103 140 2490 lépcsőshátú
    OPEL SENATOR B (29_) 3.0 01.88 - 09.90 130 177 2969 lépcsőshátú
    OPEL SENATOR B (29_) 3.0 09.87 - 09.93 115 156 2969 lépcsőshátú
    OPEL VECTRA A (86_, 87_) 2.0 i 09.88 - 09.92 95 129 1998 lépcsőshátú
    OPEL VECTRA A (86_, 87_) 2.0 i 09.88 - 10.90 85 115 1998 lépcsőshátú
    OPEL VECTRA A (86_, 87_) 2.0 i 16V 06.94 - 11.95 100 136 1998 lépcsőshátú
    OPEL VECTRA A (86_, 87_) 2.0 i 16V 4x4 06.94 - 11.95 100 136 1998 lépcsőshátú
    OPEL VECTRA A (86_, 87_) 2.0 i 4x4 01.89 - 09.92 95 129 1998 lépcsőshátú
    OPEL VECTRA A (86_, 87_) 2.0 i 4x4 01.89 - 10.90 85 115 1998 lépcsőshátú
    OPEL VECTRA A (86_, 87_) 2.0 i Turbo 4x4 06.94 - 11.95 150 204 1998 lépcsőshátú
    OPEL VECTRA A (86_, 87_) 2000 16V 4x4 01.89 - 10.90 110 150 1998 lépcsőshátú
    OPEL VECTRA A (86_, 87_) 2000/GT 16V 01.89 - 06.94 110 150 1998 lépcsőshátú
    OPEL VECTRA A (86_, 87_) 2000/GT 16V
    4x4 Kat
    02.90 - 11.95 110 150 1998 lépcsőshátú
    OPEL VECTRA A (86_, 87_) 2000/GT 16V
    Kat
    02.90 - 11.95 110 150 1998 lépcsőshátú
    OPEL VECTRA A Ferdehátú (88_, 89_) 2.0 i 09.88 - 10.90 85 115 1998 Ferdehátú
    OPEL VECTRA A Ferdehátú (88_, 89_) 2.0 i
    16V
    06.94 - 11.95 100 136 1998 Ferdehátú
    OPEL VECTRA A Ferdehátú (88_, 89_) 2.0 i
    16V
    02.89 - 10.90 110 150 1998 Ferdehátú
    OPEL VECTRA A Ferdehátú (88_, 89_) 2.0 i
    16V Kat
    02.90 - 11.95 110 150 1998 Ferdehátú
    OPEL VECTRA A Ferdehátú (88_, 89_) 2.0 i
    GT
    09.88 - 11.95 95 129 1998 Ferdehátú
    PEUGE 309 I (10C, 10A) 1.9 GTI 07.88 - 07.89 88 120 1905 Ferdehátú
    PEUGE 309 I (10C, 10A) 1.9 GTI 10.86 - 07.89 94 128 1905 Ferdehátú
    PEUGE 309 II (3C, 3A) 1.9 GTI 07.89 - 12.93 88 120 1905 Ferdehátú
    PEUGE 405 I (15B) 1.9 07.88 - 12.92 88 120 1905 lépcsőshátú
    PEUGE 405 I (15B) 1.9 07.88 - 12.92 80 109 1905 lépcsőshátú
    PEUGE 405 I (15B) 1.9 4x4 07.88 - 12.92 80 109 1905 lépcsőshátú
    PEUGE 405 I (15B) 1.9 Sport MI-16 04.88 - 12.92 108 147 1905 lépcsőshátú
    PEUGE 405 I (15B) 1.9 SPort MI-16 4x4 04.88 - 12.92 108 147 1905 lépcsőshátú
    PEUGE 405 I Break (15E) 1.9 10.88 - 08.92 88 120 1905 Kombi
    PEUGE 405 I Break (15E) 1.9 10.88 - 08.92 80 109 1905 Kombi
    PEUGE 405 I Break (15E) 1.9 4x4 10.88 - 08.92 80 109 1905 Kombi
    PEUGE 405 II (4B) 1.8 08.92 - 10.95 74 101 1762 lépcsőshátú
    PEUGE 405 II (4B) 2.0 08.92 - 10.95 89 121 1998 lépcsőshátú
    PEUGE 405 II (4B) 2.0 X4 08.92 - 10.95 89 121 1998 lépcsőshátú
    PEUGE 405 II (4B) 2.0 16V 06.94 - 10.95 110 150 1998 lépcsőshátú
    PEUGE 405 II (4B) 2.0 T 16 X4 08.92 - 10.95 144 196 1998 lépcsőshátú
    PEUGE 405 II Break (4E) 1.8 08.92 - 10.96 74 101 1762 Kombi
    PEUGE 405 II Break (4E) 2.0 08.92 - 10.96 89 121 1998 Kombi
    PEUGE 405 II Break (4E) 2.0 4x4 08.92 - 10.96 89 121 1998 Kombi
    PEUGE 405 II Break (4E) 2.0 4x4 08.92 - 12.95 144 196 1998 Kombi
    PEUGE 505 (551A) 2.2 03.86 - 12.93 84 114 2165 lépcsőshátú
    PEUGE 505 (551A) 2.2 05.81 - 10.84 85 116 2165 lépcsőshátú
    PEUGE 505 (551A) 2.2 GTI 08.83 - 12.93 90 122 2165 lépcsőshátú
    PEUGE 505 (551A) 2.2 Turbo Injection 03.84 - 10.88 114 155 2155 lépcsőshátú
    PEUGE 505 Break (551D) 2.2 01.86 - 12.93 84 114 2165 Kombi
    PEUGE 505 Break (551D) 2.2 GTI 09.85 - 12.86 90 122 2165 Kombi
    PININFARIN SPIDEREUROPA (DS) 2000 11.84 - 11.85 76 103 1995 Kabrió
    PORSC 914 2.0 01.72 - 12.75 74 100 1971 Targa
    RENAU 11 (B/C37_) 1.4 (B/C372, B/C37C) 03.83 - 12.88 44 60 1397 Ferdehátú
    RENAU 11 (B/C37_) 1.4 Turbo (B/C375) 10.86 - 12.88 85 115 1397 Ferdehátú
    RENAU 11 (B/C37_) 1.4 Turbo (B/C375) 04.84 - 12.86 77 105 1397 Ferdehátú
    RENAU 18 (134_) 1.6 Turbo (1345) 10.82 - 07.86 92 125 1565 lépcsőshátú
    RENAU 18 (134_) 1.6 Turbo (1345) 10.80 - 09.82 80 109 1565 lépcsőshátú
    RENAU 18 Variable (135_) 1.6 Turbo 10.82 - 07.86 92 125 1565 Kombi
    RENAU 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53B) 09.88 - 04.92 54 73 1721 Ferdehátú
    RENAU 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53C) 09.88 - 04.92 66 90 1721 Ferdehátú
    RENAU 19 I (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D) 06.89 - 04.92 99 135 1764 Ferdehátú
    RENAU 19 I Cabriolet (D53_) 1.7 07.91 - 04.92 70 95 1721 Kabrió
    RENAU 19 I Cabriolet (D53_) 1.8 16V (D53D) 07.91 - 04.92 101 137 1764 Kabrió
    RENAU 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53B) 10.89 - 04.92 54 73 1721 lépcsőshátú
    RENAU 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53C) 07.88 - 04.92 66 90 1721 lépcsőshátú
    RENAU 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53F) 08.88 - 12.92 79 107 1721 lépcsőshátú
    RENAU 19 I Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D) 10.89 - 04.92 99 135 1764 lépcsőshátú
    RENAU 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53B) 04.92 - 12.95 54 73 1721 Ferdehátú
    RENAU 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53C) 04.92 - 12.95 66 90 1721 Ferdehátú
    RENAU 19 II (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D) 04.92 - 12.95 99 135 1764 Ferdehátú
    RENAU 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.7
    (D53C)
    04.92 - 09.93 66 90 1721 Kabrió
    RENAU 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 16V
    (D53D)
    04.92 - 06.96 99 135 1764 Kabrió
    RENAU 19 II Chamade (L53_) 1.7 05.92 - 11.95 55 75 1721 lépcsőshátú
    RENAU 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53B) 04.92 - 12.95 54 73 1721 lépcsőshátú
    RENAU 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53C) 04.92 - 12.95 66 90 1721 lépcsőshátú
    RENAU 19 II Chamade (L53_) 1.8 16V
    (L53D)
    04.92 - 12.95 99 135 1764 lépcsőshátú
    RENAU 21 (B48_) 2.2 (B48K) 09.89 - 06.94 79 107 2165 Ferdehátú
    RENAU 21 (B48_) 2.2 4x4 (B48K) 07.90 - 06.94 79 107 2165 Ferdehátú
    RENAU 21 Kombi (K48_) 1.7 (K/S481) 06.86 - 03.93 55 75 1721 Kombi
    RENAU 21 Kombi (K48_) 2.2 (K48K) 06.86 - 11.93 79 108 2165 Kombi
    RENAU 21 Kombi (K48_) 2.2 4x4 (K48K) 06.86 - 12.93 79 107 2165 Kombi
    RENAU 21 lépcsőshátú (L48_) 2.0 Turbo
    (L485)
    04.87 - 03.90 129 175 1995 lépcsőshátú
    RENAU 21 lépcsőshátú (L48_) 2.0 Turbo 4x4 08.89 - 10.93 129 175 1995 lépcsőshátú
    RENAU 21 lépcsőshátú (L48_) 2.2 (L48K) 07.86 - 02.94 79 107 2165 lépcsőshátú
    RENAU 21 lépcsőshátú (L48_) 2.2 4x4
    (L48K)
    07.90 - 02.94 79 107 2165 lépcsőshátú
    RENAU 25 (B29_) 2.0 12V (B294) 06.89 - 12.92 99 135 1995 Ferdehátú
    RENAU 25 (B29_) 2.2 (B29B) 09.86 - 12.92 79 108 2165 Ferdehátú
    RENAU 25 (B29_) 2.2 (B29E) 04.84 - 12.89 89 121 2165 Ferdehátú
    RENAU 9 (L42_) 1.4 Turbo 12.86 - 12.89 85 116 1397 lépcsőshátú
    RENAU 9 (L42_) 1.4 Turbo (L425) 04.84 - 12.86 77 105 1397 lépcsőshátú
    RENAU ESPACE I (J11_) 2.2 (J117) 07.86 - 12.90 79 108 2165 egyterű
    RENAU ESPACE I (J11_) 2.2 Quadra (J117) 01.88 - 12.90 79 108 2165 egyterű
    RENAU FUEGO (136_) 1.6 Turbo (1365) 08.83 - 10.85 97 132 1565 Kupé
    RENAU RAPID Dobozos (F40_, G40_) 1.4
    (F402)
    07.85 - 08.91 43 58 1397 Dobozos
    RENAU RAPID Dobozos (F40_, G40_) 1.4
    (F40M)
    03.86 - 08.91 44 60 1397 Dobozos
    RENAU SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C408) 10.86 - 03.95 54 73 1721 Ferdehátú
    RENAU SUPER 5 (B/C40_) 1.7 i (C409) 10.86 - 08.91 69 94 1721 Ferdehátú
    RENAU TRAFIC alváz (PXX) 2.2 05.89 - 06.94 70 95 2165 alváz
    RENAU TRAFIC Busz (TXW) 2.2 05.89 - 06.94 70 95 2165 Busz
    RENAU TRAFIC Dobozos (TXX) 2.2 05.89 - 06.94 70 95 2165 Dobozos
    RENAU TRAFIC Dobozos (TXX) 2.2 4x4 05.89 - 06.94 70 95 2165 Dobozos
    SEAT IBIZA I (021A) 1.2 i 01.89 - 05.93 52 71 1193 Ferdehátú
    SEAT IBIZA I (021A) 1.5 i 10.86 - 05.93 74 100 1461 Ferdehátú
    SEAT IBIZA I (021A) 1.5 i Kat 10.86 - 05.93 66 90 1461 Ferdehátú
    SEAT IBIZA I (021A) 1.7 01.91 - 05.93 76 103 1675 Ferdehátú
    SEAT IBIZA I (021A) 1.7 01.91 - 05.93 72 98 1675 Ferdehátú
    SEAT IBIZA IV (6L1) 1.2 06.07 - 05.08 44 60 1198 Ferdehátú
    SEAT IBIZA V SPORTCOUPE (6J1) 1.2 07.09 44 60 1198 Kupé
    SEAT MALAGA (023A) 1.2 i 12.89 - 12.93 52 71 1193 lépcsőshátú
    SEAT MALAGA (023A) 1.5 05.85 - 12.93 63 85 1461 lépcsőshátú
    SEAT MALAGA (023A) 1.5 i 01.87 - 12.93 74 100 1461 lépcsőshátú
    SEAT MALAGA (023A) 1.5 i Kat 10.86 - 12.93 66 90 1461 lépcsőshátú
    TALBO HORIZON 1.4 02.82 - 09.84 48 65 1424 Ferdehátú
    TALBO HORIZON 1.4 07.79 - 06.86 61 83 1424 Ferdehátú
    TALBO HORIZON 1.4 07.79 - 06.86 51 69 1442 Ferdehátú
    VAUXH ASTRA Ferdehátú 1.8 GTE 03.83 - 08.86 85 115 1796 Ferdehátú
    VAUXH ASTRA Mk II Belmont 1.8 i 09.85 - 08.91 85 115 1796 lépcsőshátú
    VAUXH ASTRA Mk II Ferdehátú 1.8 GTE 09.84 - 08.91 82 112 1796 Ferdehátú
    VAUXH ASTRA Mk II Kombi 1.8 i 01.90 - 08.91 83 112 1796 Kombi
    VAUXH CARLTON Mk III 1.8 i 09.86 - 03.94 85 115 1796 lépcsőshátú
    VAUXH CARLTON Mk III 2.0 i 09.86 - 03.94 90 122 1998 lépcsőshátú
    VAUXH CARLTON Mk III Kombi 1.8 i 09.86 - 03.94 85 115 1796 Kombi
    VAUXH CARLTON Mk III Kombi 2.0 i 09.86 - 03.94 90 122 1998 Kombi
    VAUXH CAVALIER Mk II 1.8 i 09.81 - 08.88 82 112 1796 lépcsőshátú
    VAUXH CAVALIER Mk II 2.0 i 09.86 - 08.88 85 115 1998 lépcsőshátú
    VAUXH CAVALIER Mk II Ferdehátú 1.8 i 09.81 - 08.88 82 112 1796 Ferdehátú
    VAUXH CAVALIER Mk II Kabrió 1800i 03.85 - 10.88 82 112 1796 Kabrió
    VAUXH CAVALIER Mk III (87) 2.0 i 4x4 01.91 - 10.92 85 115 1998 lépcsőshátú
    VAUXH CAVALIER Mk III Ferdehátú 2.0 i 09.88 - 10.92 85 115 1998 Ferdehátú
    VAUXH CAVALIER Mk III Ferdehátú 2.0 i 4x4 01.91 - 10.92 85 115 1998 Ferdehátú
    VW TRANSPORTER T3 alváz 2.1 03.86 - 07.92 82 112 2110 alváz
    VW TRANSPORTER T3 alváz 2.1 08.85 - 07.92 70 95 2110 alváz
    VW TRANSPORTER T3 alváz 2.1 Syncro 03.86 - 07.92 82 112 2110 alváz
    VW TRANSPORTER T3 alváz 2.1 Syncro 08.85 - 07.92 70 95 2110 alváz
    VW TRANSPORTER T3 alváz 2.1 i 07.89 - 07.92 68 92 2110 alváz
    VW TRANSPORTER T3 Busz 1.9 08.83 - 07.85 66 90 1913 Busz
    VW TRANSPORTER T3 Busz 1.9 01.83 - 07.85 61 83 1913 Busz
    VW TRANSPORTER T3 Busz 2.1 10.86 - 07.92 64 87 2109 Busz
    VW TRANSPORTER T3 Busz 2.1 08.85 - 07.92 82 112 2110 Busz
    VW TRANSPORTER T3 Busz 2.1 08.85 - 07.92 70 95 2110 Busz
    VW TRANSPORTER T3 Busz 2.1 Kat 06.89 - 07.92 70 95 2110 Busz
    VW TRANSPORTER T3 Busz 2.1 Syncro 10.86 - 07.92 64 87 2109 Busz
    VW TRANSPORTER T3 Busz 2.1 Syncro 01.86 - 07.92 82 112 2110 Busz
    VW TRANSPORTER T3 Busz 2.1 Syncro 08.85 - 07.92 70 95 2110 Busz
    VW TRANSPORTER T3 Busz 2.1 i 07.89 - 07.92 68 92 2110 Busz
    VW TRANSPORTER T3 Dobozos 1.9 08.83 - 02.89 66 90 1913 Dobozos
    VW TRANSPORTER T3 Dobozos 2.1 03.86 - 07.92 82 112 2110 Dobozos
    VW TRANSPORTER T3 Dobozos 2.1 08.85 - 07.92 70 95 2110 Dobozos
    VW TRANSPORTER T3 Dobozos 2.1
    Syncro
    03.86 - 07.92 82 112 2110 Dobozos
    VW TRANSPORTER T3 Dobozos 2.1
    Syncro
    08.85 - 07.92 70 95 2110 Dobozos
    VW TRANSPORTER T3 Dobozos 2.1 i 07.89 - 07.92 68 92 2110 Dobozos
Webáruház készítés