Autóalkatrészek

Hírlevél
Fizetési megoldás

Tanúsítvány
SSL Certificate
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz

Fogyasztói vélemény

Ugrás a kiválasztott autótípus alkatrészeihez »

Termék részletek


Ac pumpa Audi Bmw Mercedes Saab Volvo Vw Golf Caddy Jetta Passat Scirocco 171906091A 6.5bar

-30%
Raktárkészlet: Készleten
Ac pumpa Audi Bmw Mercedes Saab Volvo Vw Golf Caddy Jetta Passat Scirocco 171906091A 6.5bar
  • Ac pumpa Audi Bmw Mercedes Saab Volvo Vw Golf Caddy Jetta Passat Scirocco 171906091A 6.5bar
  • Ac pumpa Audi Bmw Mercedes Saab Volvo Vw Golf Caddy Jetta Passat Scirocco 171906091A 6.5bar
  • Ac pumpa Audi Bmw Mercedes Saab Volvo Vw Golf Caddy Jetta Passat Scirocco 171906091A 6.5bar
  • Ac pumpa Audi Bmw Mercedes Saab Volvo Vw Golf Caddy Jetta Passat Scirocco 171906091A 6.5bar
12 700 Ft
Akció: 8 890 Ft
A vásárlás után járó pontok: 44 Ft
Gyártó:
Gyártó

Üzemanyagpumpa - Ac pumpa
Nyomás [bar] 6,5
Audi 100 Ac pumpa.
Vw Scirocco Ac pumpa.
Vw Golf Ac pumpa.
Vw Jetta Ac pumpa.
Bmw Ac pumpa.
Saab Ac pumpa.
Mercedes Ac pumpa.
171906091A

  • Üzemanyagszállítás
    Üzemanyagszivattyú és részei
    Gyáriszám
    171906091A
    Garancia
    12 Hónap
    Beépítés helye
    Tankon Kívüli
    Hosszúság (mm)
    170
    Átmérő (mm)
    60
    Átmérő 2 (mm)
    15
    Átmérő 3 (mm)
    12
    Feszültség (V)
    12V DC
    Nyomás (bar)
    6,5 bar
    Raktárkészlet
    Készleten
    Cikkszám
    9797019
  • 9797019
    9797019
    1719106091A
    ACI-AVESA: ABG1032
    ACI-AVESA: ABG1116
    AIRTEX: E10008
    AIRTEX: E8307
    AutoMega (Dello): 309060091893E
    Bosch: 0580254910
    Bosch: 0580464125
    DURON: 7506077
    ERA: 770049
    ERA: 770061
    ERA: 770111
    FEBI: 29464
    FOTA: 520041
    FOTA: 520067
    Hoffer: 7506077
    HOPPECKE: 70089
    HOPPECKE: 70910
    HOPPECKE: 70921
    HOPPECKE: 70942
    JP Group: 906635001
    Lucas: FDB705
    MAPCO: 22887
    Maxgear: 430017
    Meat&Doria: 76077
    Meyle: 0140910000
    Pierburg: 721659720
    Quinton: QFP605
    Ruville: 209
    S.I.D.A.T.: 20089
    S.I.D.A.T.: 20910
    S.I.D.A.T.: 20921
    S.I.D.A.T.: 20942
    Standard Motor: 31523
    SWAG: 10929464
    TRW: FDB705
    Valeo: 247170
    Valeo: 347303
    Valeo: 347316
    Vierol: V30090003
    AUDI 893201238A
    AUDI 893201238B
    BMW 1118344
    BMW 1150201
    BMW 16121118344
    BMW 16121150201
    BMW 16122204346
    BMW 2204346
    BOSCH 0580254909
    BOSCH 0580464126
    CITROËN 1450.54
    CITROËN 9150730880
    CITROËN 9151379480
    FORD 75TM9350AA
    MERCEDES-BENZ 0020911301
    MERCEDES-BENZ A0020911301
    OPEL 815007
    OPEL 90220118
    PEUGEOT 1450.48
    PEUGEOT 1450.54
    PEUGEOT 1450.40
    PEUGEOT 9150730880
    PEUGEOT 9151379480
    PIERBURG 7.21659.70.0
    PORSCHE 477906091B
    PORSCHE 91160810200
    PORSCHE 91160810202
    PORSCHE 92809460801
    PORSCHE 92860810200
    RENAULT 6001000470
    RENAULT 7700266206
    RENAULT 7711064162
    RENAULT 7910246476
    RENAULT 9999163575
    SAAB 8318859
    SAAB 9361015
    SIDAT 70957
    VEMO V10-09-0835
    VOLVO 1266006
    VOLVO 1306028
    VOLVO 1306500
    VOLVO 1306831
    VOLVO 1336517
    VOLVO 1336677
    VOLVO 1389447
    VOLVO 1389448
    VOLVO 1389477
    VW 171906091A
    VW 431906091
    VW 431906091B
    VW 431906091D
    VW 810906091C
    VW 893201238A
    VW 893201238B
    VW 893906091
  • AUDI 100 (43, C2) 2.1 03.77 - 07.82 100 136 2144 lépcsőshátú
    AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.1 08.82 - 07.84 100 136 2144 lépcsőshátú
    AUDI 100 Avant (43, C2) 2.1 07.77 - 02.83 100 136 2144 Kombi
    AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.1 08.82 - 07.84 100 136 2144 Kombi
    AUDI QUATTRO (85) 2.1 20V Turbo 05.84 - 07.87 225 306 2144 Kupé
    AUDI QUATTRO (85) 2.1 Turbo 07.80 - 07.87 147 200 2144 Kupé
    BMW 3 (E21) 320 i 06.75 - 08.82 92 125 1990 lépcsőshátú
    BMW 3 (E21) 323 i 01.78 - 08.82 105 143 2316 lépcsőshátú
    Mercedes COUPE (C123) 280 CE 03.77 - 11.85 136 185 2746 Kupé
    Mercedes lépcsőshátú (W123) 280 E 08.76 - 08.81 130 177 2746 lépcsőshátú
    Mercedes lépcsőshátú (W123) 280 E (123.033) 02.76 - 11.85 136 185 2746 lépcsőshátú
    Mercedes S-CLASS (W116) 280 SE,SEL(116.024)08.72 - 07.80 136 185 2746 lépcsőshátú
    Mercedes S-CLASS (W116) 280 SE,SEL(116.024)08.72 - 07.80 130 177 2746 lépcsőshátú
    Mercedes S-CLASS (W116) 350 SE,SEL(116.028, 116.029)03.76 - 03.80 151 205 3499 lépcsőshátú
    Mercedes S-CLASS (W116) 350 SE,SEL(116.028, 116.029)03.76 - 03.80 143 194 3499 lépcsőshátú
    Mercedes S-CLASS (W116) 450 SE,SEL(116.032)01.73 - 04.80 165 224 4520 lépcsőshátú
    Mercedes S-CLASS (W116) 450 SE,SEL(116.033)12.75 - 04.80 160 218 4520 lépcsőshátú
    Mercedes SL (R107) 350 SL (107.043) 05.71 - 02.80 143 195 3499 Kabrió
    Mercedes SL (R107) 450 SL (107.044) 09.75 - 10.80 160 218 4520 Kabrió
    Mercedes SL (R107) 450 SL (107.044) 10.72 - 10.80 165 224 4520 Kabrió
    Mercedes SL Kupé (C107) 350 SLC (107.023) 03.76 - 02.80 143 195 3499 Kupé
    Mercedes SL Kupé (C107) 350 SLC (107.023) 01.72 - 02.76 147 200 3499 Kupé
    Mercedes SL Kupé (C107) 450 SLC (107.024) 09.75 - 08.79 160 218 4520 Kupé
    Mercedes SL Kupé (C107) 450 SLC (107.024) 01.73 - 11.75 165 225 4520 Kupé
    PORSC 924 2.0 11.75 - 08.89 92 125 1984 Kupé
    PORSC 924 2.0 Turbo 11.78 - 06.80 125 170 1984 Kupé
    PORSC 928 4.6 S 09.79 - 07.83 221 301 4664 Kupé
    RENAU 25 (B29_) 2.7 V6 Injection (B298) 04.84 - 08.89 104 141 2664 Ferdehátú
    RENAU 5 (122_) 1.4 Alpine Turbo (122B) 10.81 - 01.85 79 108 1397 Ferdehátú
    SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 -16 01.89 - 12.93 93 126 1985 lépcsőshátú
    SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 c 11.80 - 08.84 79 108 1985 lépcsőshátú
    SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 c 07.82 - 12.88 74 101 1985 lépcsőshátú
    SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 EMS 01.79 - 12.80 87 118 1985 lépcsőshátú
    SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 i 09.85 - 08.90 81 110 1985 lépcsőshátú
    SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 i 11.80 - 08.90 85 115 1985 lépcsőshátú
    SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 S Turbo-16 01.92 - 12.93 107 146 1985 lépcsőshátú
    SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 S Turbo-16 07.91 - 12.93 104 141 1985 lépcsőshátú
    SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 Turbo 10.86 - 12.91 103 140 1985 lépcsőshátú
    SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 Turbo 01.86 - 12.88 110 150 1985 lépcsőshátú
    SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 Turbo 10.80 - 07.85 107 146 1985 lépcsőshátú
    SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 Turbo-16 11.85 - 12.93 118 160 1985 lépcsőshátú
    SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 Turbo-16 S 01.84 - 12.88 129 175 1985 lépcsőshátú
    SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 Turbo-16 S Kat 01.89 - 12.93 129 175 1985 lépcsőshátú
    SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.1 -16 08.90 - 12.93 100 136 2119 lépcsőshátú
    SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 -16 01.89 - 08.92 93 126 1985 Ferdehátú
    SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 c 09.79 - 12.88 74 100 1985 Ferdehátú
    SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 c 09.78 - 08.84 79 108 1985 Ferdehátú
    SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 EMS 09.78 - 08.79 87 118 1985 Ferdehátú
    SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 i 09.85 - 08.90 81 110 1985 Ferdehátú
    SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 i 11.80 - 12.88 85 115 1985 Ferdehátú
    SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 S Turbo-16 09.91 - 07.93 104 141 1985 Ferdehátú
    SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 Turbo 10.86 - 12.91 103 140 1985 Ferdehátú
    SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 Turbo 01.86 - 12.88 110 150 1985 Ferdehátú
    SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 Turbo 09.78 - 07.85 107 145 1985 Ferdehátú
    SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 Turbo-16 01.93 - 06.94 132 180 1985 Ferdehátú
    SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 Turbo-16 11.85 - 06.94 118 160 1985 Ferdehátú
    SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 Turbo-16 S 02.84 - 12.88 129 175 1985 Ferdehátú
    SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 Turbo-16 S Kat 01.89 - 12.93 125 170 1985 Ferdehátú
    SAAB 900 I Combi Coupe 2.1 -16 09.90 - 07.93 100 136 2119 Ferdehátú
    SAAB 900 I Kabrió 2.0 -16 01.90 - 06.94 93 126 1985 Kabrió
    SAAB 900 I Kabrió 2.0 S Turbo-16 09.91 - 06.94 104 141 1985 Kabrió
    SAAB 900 I Kabrió 2.0 Turbo-16 11.86 - 06.94 118 160 1985 Kabrió
    SAAB 900 I Kabrió 2.0 Turbo-16 S 11.86 - 06.94 129 175 1985 Kabrió
    SAAB 900 I Kabrió 2.1 -16 08.90 - 06.94 100 136 2119 Kabrió
    SAAB 900 II 2.0 -16 Turbo 07.93 - 02.98 136 185 1985 Ferdehátú
    SAAB 900 II 2.0 i 08.94 - 02.98 96 131 1985 Ferdehátú
    SAAB 900 II Kabrió 2.0 -16 Turbo 12.93 - 02.98 136 185 1985 Kabrió
    SAAB 900 II Kabrió 2.0 i 12.93 - 02.98 96 131 1985 Kabrió
    SAAB 900 II Kupé 2.0 -16 Turbo 12.93 - 02.98 136 185 1985 Kupé
    SAAB 900 II Kupé 2.0 i 08.94 - 02.98 96 131 1985 Kupé
    VOLVO 240 (P242, P244) 2.1 Turbo 08.80 - 07.84 114 155 2127 lépcsőshátú
    VOLVO 240 Kombi (P245) 2.1 Turbo 08.80 - 07.85 114 155 2127 Kombi
    VOLVO 760 (704, 764) 2.8 (704, 764) 08.81 - 07.88 115 156 2849 lépcsőshátú
    VW CADDY I (14) 1.8 08.85 - 07.92 70 95 1781 Pick-up
    VW GOLF I (17) 1.6 GTI 08.76 - 07.82 81 110 1588 Ferdehátú
    VW GOLF I (17) 1.8 GTI 08.82 - 12.83 82 112 1781 Ferdehátú
    VW GOLF I Cabriolet (155) 1.6 08.79 - 07.82 81 110 1588 Kabrió
    VW GOLF I Cabriolet (155) 1.8 08.82 - 12.89 82 112 1781 Kabrió
    VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro 02.86 - 07.91 66 90 1781 Ferdehátú
    VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 08.85 - 10.87 79 107 1781 Ferdehátú
    VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 01.85 - 07.85 77 105 1781 Ferdehátú
    VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 08.83 - 10.91 82 112 1781 Ferdehátú
    VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI Kat 01.87 - 10.91 79 107 1781 Ferdehátú
    VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Kat 08.87 - 10.91 66 90 1781 Ferdehátú
    VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Syncro Kat 08.87 - 10.91 66 90 1781 Ferdehátú
    VW JETTA I (16) 1.6 GLI 08.78 - 07.82 81 110 1588 lépcsőshátú
    VW JETTA I (16) 1.8 08.82 - 02.84 82 112 1781 lépcsőshátú
    VW JETTA II (19E, 1G2) 1.8 08.86 - 01.90 62 84 1781 lépcsőshátú
    VW JETTA II (19E, 1G2) 1.8 08.84 - 10.91 66 90 1781 lépcsőshátú
    VW JETTA II (19E, 1G2) 1.8 01.84 - 10.91 82 112 1781 lépcsőshátú
    VW PASSAT (32B) 1.6 02.86 - 03.88 53 72 1595 Ferdehátú
    VW PASSAT (3A2, 35I) 1.6 10.94 - 08.96 74 101 1595 lépcsőshátú
    VW PASSAT (3A2, 35I) 1.6 02.88 - 09.91 53 72 1595 lépcsőshátú
    VW PASSAT (3A2, 35I) 1.6 02.88 - 12.88 55 75 1595 lépcsőshátú
    VW PASSAT (3B2) 1.6 10.96 - 11.00 74 101 1595 lépcsőshátú
    VW PASSAT (3B3) 1.6 11.00 - 05.05 75 102 1595 lépcsőshátú
    VW PASSAT (3C2) 1.6 05.05 75 102 1595 lépcsőshátú
    VW PASSAT lépcsőshátú (32B) 1.6 01.85 - 03.88 53 72 1595 lépcsőshátú
    VW PASSAT Variant (32B) 1.6 02.86 - 03.88 53 72 1595 Kombi
    VW PASSAT Variant (33) 1.6 i 06.78 - 07.80 81 110 1588 Kombi
    VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.6 07.94 - 12.95 74 101 1595 Kombi
    VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.6 04.88 - 09.91 53 72 1595 Kombi
    VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.6 04.88 - 12.88 55 75 1595 Kombi
    VW PASSAT Variant (3B5) 1.6 06.97 - 11.00 74 101 1595 Kombi
    VW PASSAT Variant (3B6) 1.6 11.00 - 05.05 75 102 1595 Kombi
    VW PASSAT Variant (3C5) 1.6 08.05 75 102 1595 Kombi
    VW SCIROCCO (53) 1.6 06.76 - 07.80 81 110 1588 Kupé
    VW SCIROCCO (53) 1.6 08.75 - 07.79 55 75 1588 Kupé
    VW SCIROCCO (53B) 1.6 01.83 - 12.89 55 75 1595 Kupé
    VW SCIROCCO (53B) 1.6 08.80 - 04.84 63 85 1588 Kupé
    VW SCIROCCO (53B) 1.6 08.80 - 07.82 81 110 1588 Kupé
    VW SCIROCCO (53B) 1.8 11.85 - 07.92 70 95 1781 Kupé
    VW SCIROCCO (53B) 1.8 08.82 - 12.89 82 112 1781 Kupé
    VW SCIROCCO (53B) 1.8 16V 03.86 - 07.92 95 129 1781 Kupé
    VW SCIROCCO (53B) 1.8 16V 10.85 - 07.89 102 139 1781 Kupé
Webáruház készítés