Autóalkatrészek

Hírlevél
Fizetési megoldás

Tanúsítvány
SSL Certificate
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz

Fogyasztói vélemény

Ugrás a kiválasztott autótípus alkatrészeihez »

Termék részletek


Levegőszűrő Mercedes Sprinter Vw LT 28-46 2D0129620B

-20%
Raktárkészlet: Készleten
Levegőszűrő Mercedes Sprinter Vw LT 28-46 2D0129620B
  • Levegőszűrő Mercedes Sprinter Vw LT 28-46 2D0129620B
2 530 Ft
Akció: 2 024 Ft
A vásárlás után járó pontok: 10 Ft
Gyártó:
Levegőszűrő Mercedes Sprinter Vw LT 28-46 2D0129620B.

Hossz [mm] 315
Szélesség [mm] 276,5
Magasság [mm] 70,3

05103554AB
K05103554AB
0030947504
0030948204
0040942604
200129620
2D0129620
2D0129620B
2D0129620C
2D0129620D
  • Levegőszűrő
    Levegőszűrő
    Gyáriszám
    2D0129620B
    Raktárkészlet
    Készleten
    Cikkszám
    9808036
  • 9808036
    05103554AB
    K05103554AB
    0030947504
    0030948204
    0040942604
    200129620
    2D0129620
    2D0129620B
    2D0129620C
    2D0129620D
    AC PC965
    ALCO FILTER MD9362
    BERU / CAC AE3180
    BOSCH 1457432281
    BOSCH 1457433703
    BOSCH 1457433703850
    BOSCH S3703
    CHAMPION U692
    CLEAN FILTERS MA1066
    COMLINE EAF260
    COOPERS AG1270
    COOPERS AG1395
    CROSLAND 8058
    DELPHI AF0368
    FILTRAK C993
    FILTREC HP2110
    FILTRON AP1571
    FORD 1137597
    FRAM CA5777
    FRAM CA5875
    GUD FILTERS AG917
    HENGST FILTER E240L01
    KNECHT LX513
    KNECHT LX5131
    KOLBENSCHMIDT 392AP
    LAUTRETTE FA2219
    MAHLE FILTER LX513
    MAHLE FILTER LX513/1
    MAHLE FILTER LX5131
    MANN-FILTER C323381
    MERCEDES-BENZ 0030947504
    MERCEDES-BENZ 0030948204
    MERCEDES-BENZ 0030948304
    MERCEDES-BENZ 30947504
    MERCEDES-BENZ 30948204
    MERCEDES-BENZ 30948304
    MERCEDES-BENZ 6900940004
    MERCEDES-BENZ 6900947004
    MOTIP VFA971
    MOTOKOV AA1340
    MOTOKOV AMPI1044
    MOTOKOV AR1877
    MOTOKOV AR470PMS
    MOTOKOV ARL5310
    MOTOKOV FAP6003
    MOTOKOV HP2110
    MOTOKOV P082
    MOTOKOV PA7860
    MOTOKOV WA501090
    MOTORCRAFT EFA7122
    PBR AI5143
    PURFLUX A342
    PUROLATOR A47701
    SOFIMA S3082A
    SogefiPro PA7234
    TECNOCAR A470
    TEHO 25151
    TEHO sty15
    UFI 3008200
    UNICO FILTER AE3180
    UNIPART GFE2492
    VAG 2D0129620A
    VAG 2D0129620B
    VW 2D0129620A
    VW 2D0129620B
  • MERCE SPRINTER 2-t alváz (901, 902) 208
    CDI
    04.00 - 05.06 60 82 2148 alváz
    MERCE SPRINTER 2-t alváz (901, 902) 208
    D
    01.95 - 04.00 58 79 2299 alváz
    MERCE SPRINTER 2-t alváz (901, 902) 208
    D
    09.96 - 04.00 60 82 2299 alváz
    MERCE SPRINTER 2-t alváz (901, 902) 210
    D
    01.97 - 04.00 75 102 2874 alváz
    MERCE SPRINTER 2-t alváz (901, 902) 211
    CDI
    04.00 - 05.06 80 109 2148 alváz
    MERCE SPRINTER 2-t alváz (901, 902) 212
    D
    02.95 - 04.00 90 122 2874 alváz
    MERCE SPRINTER 2-t alváz (901, 902) 213
    CDI
    04.00 - 05.06 95 129 2148 alváz
    MERCE SPRINTER 2-t alváz (901, 902) 214 02.95 - 05.06 105 143 2295 alváz
    MERCE SPRINTER 2-t alváz (901, 902) 214
    NGT
    04.00 - 05.06 92 125 2295 alváz
    MERCE SPRINTER 2-t alváz (901, 902) 216
    CDI
    04.00 - 05.06 115 156 2685 alváz
    MERCE SPRINTER 2-t Busz (901, 902) 208
    CDI
    04.00 - 05.06 60 82 2148 Busz
    MERCE SPRINTER 2-t Busz (901, 902) 208
    D
    02.95 - 04.00 58 79 2299 Busz
    MERCE SPRINTER 2-t Busz (901, 902) 210
    D
    03.97 - 04.00 75 102 2874 Busz
    MERCE SPRINTER 2-t Busz (901, 902) 211
    CDI
    04.00 - 05.06 80 109 2148 Busz
    MERCE SPRINTER 2-t Busz (901, 902) 212
    D
    02.95 - 04.00 90 122 2874 Busz
    MERCE SPRINTER 2-t Busz (901, 902) 213
    CDI
    04.00 - 05.06 95 129 2148 Busz
    MERCE SPRINTER 2-t Busz (901, 902) 214 02.95 - 05.06 105 143 2295 Busz
    MERCE SPRINTER 2-t Busz (901, 902) 214
    NGT
    04.00 - 05.06 92 125 2295 Busz
    MERCE SPRINTER 2-t Busz (901, 902) 216
    CDI
    04.00 - 05.06 115 156 2685 Busz
    MERCE SPRINTER 2-t Dobozos (901, 902)
    208 CDI
    04.00 - 05.06 60 82 2148 Dobozos
    MERCE SPRINTER 2-t Dobozos (901, 902)
    208 D
    10.96 - 04.00 60 82 2299 Dobozos
    MERCE SPRINTER 2-t Dobozos (901, 902)
    208 D
    02.95 - 04.00 58 79 2299 Dobozos
    MERCE SPRINTER 2-t Dobozos (901, 902)
    210 D
    01.97 - 04.00 75 102 2874 Dobozos
    MERCE SPRINTER 2-t Dobozos (901, 902)
    211 CDI
    04.00 - 05.06 80 109 2148 Dobozos
    MERCE SPRINTER 2-t Dobozos (901, 902)
    212 D
    02.95 - 04.00 90 122 2874 Dobozos
    MERCE SPRINTER 2-t Dobozos (901, 902)
    213 CDI
    04.00 - 05.06 95 129 2148 Dobozos
    MERCE SPRINTER 2-t Dobozos (901, 902)
    214
    02.95 - 05.06 105 143 2295 Dobozos
    MERCE SPRINTER 2-t Dobozos (901, 902)
    214 NGT
    04.00 - 05.06 92 125 2295 Dobozos
    MERCE SPRINTER 2-t Dobozos (901, 902)
    216 CDI
    04.00 - 05.06 115 156 2685 Dobozos
    MERCE SPRINTER 3-t alváz (903) 308 CDI 04.00 - 05.06 60 82 2148 alváz
    MERCE SPRINTER 3-t alváz (903) 308 D 2.3 02.95 - 04.00 58 79 2299 alváz
    MERCE SPRINTER 3-t alváz (903) 308 D 2.3 11.96 - 04.00 60 82 2299 alváz
    MERCE SPRINTER 3-t alváz (903) 310 D 2.9 01.97 - 04.00 75 102 2874 alváz
    MERCE SPRINTER 3-t alváz (903) 311 CDI 04.00 - 05.06 80 109 2148 alváz
    MERCE SPRINTER 3-t alváz (903) 311 CDI
    4x4
    08.02 - 05.06 80 109 2148 alváz
    MERCE SPRINTER 3-t alváz (903) 312 D 2.9 02.95 - 04.00 90 122 2874 alváz
    MERCE SPRINTER 3-t alváz (903) 313 CDI 04.00 - 05.06 95 129 2148 alváz
    MERCE SPRINTER 3-t alváz (903) 313 CDI
    4x4
    08.02 - 05.06 95 129 2148 alváz
    MERCE SPRINTER 3-t alváz (903) 314 02.95 - 05.06 105 143 2295 alváz
    MERCE SPRINTER 3-t alváz (903) 314 4x4 08.02 - 05.06 105 143 2295 alváz
    MERCE SPRINTER 3-t alváz (903) 314 NGT 04.00 - 05.06 92 125 2295 alváz
    MERCE SPRINTER 3-t alváz (903) 316 CDI 04.00 - 05.06 115 156 2685 alváz
    MERCE SPRINTER 3-t alváz (903) 316 CDI
    4x4
    08.02 - 05.06 115 156 2685 alváz
    MERCE SPRINTER 3-t Busz (903) 308 CDI 04.00 - 05.06 60 82 2148 Busz
    MERCE SPRINTER 3-t Busz (903) 308 D 02.95 - 04.00 58 79 2299 Busz
    MERCE SPRINTER 3-t Busz (903) 310 D
    4x4
    05.97 - 08.02 75 102 2874 Busz
    MERCE SPRINTER 3-t Busz (903) 311 CDI 04.00 - 05.06 80 109 2148 Busz
    MERCE SPRINTER 3-t Busz (903) 311 CDI
    4x4
    08.02 - 05.06 80 109 2148 Busz
    MERCE SPRINTER 3-t Busz (903) 312 D 2.9 02.95 - 04.00 90 122 2874 Busz
    MERCE SPRINTER 3-t Busz (903) 312 D 2.9
    4x4
    05.97 - 08.02 90 122 2874 Busz
    MERCE SPRINTER 3-t Busz (903) 313 CDI 04.00 - 05.06 95 129 2148 Busz
    MERCE SPRINTER 3-t Busz (903) 313 CDI
    4x4
    08.02 - 05.06 95 129 2148 Busz
    MERCE SPRINTER 3-t Busz (903) 314 02.95 - 05.06 105 143 2295 Busz
    MERCE SPRINTER 3-t Busz (903) 314 4x4 08.02 - 05.06 105 143 2295 Busz
    MERCE SPRINTER 3-t Busz (903) 314 NGT 04.00 - 05.06 92 125 2295 Busz
    MERCE SPRINTER 3-t Busz (903) 316 CDI 04.00 - 05.06 115 156 2685 Busz
    MERCE SPRINTER 3-t Busz (903) 316 CDI
    4x4
    08.02 - 05.06 115 156 2685 Busz
    MERCE SPRINTER 3-t Dobozos (903) 308
    CDI
    04.00 - 05.06 60 82 2148 Dobozos
    MERCE SPRINTER 3-t Dobozos (903) 308 D
    2.3
    02.95 - 04.00 60 82 2299 Dobozos
    MERCE SPRINTER 3-t Dobozos (903) 308 D
    2.3
    02.95 - 04.00 58 79 2299 Dobozos
    MERCE SPRINTER 3-t Dobozos (903) 310 D
    2.9
    02.95 - 04.00 75 102 2874 Dobozos
    MERCE SPRINTER 3-t Dobozos (903) 311
    CDI
    04.00 - 05.06 80 109 2148 Dobozos
    MERCE SPRINTER 3-t Dobozos (903) 311
    CDI 4x4
    08.02 - 05.06 80 109 2148 Dobozos
    MERCE SPRINTER 3-t Dobozos (903) 312 D
    2.9
    02.95 - 04.00 90 122 2874 Dobozos
    MERCE SPRINTER 3-t Dobozos (903) 312 D
    2.9 4x4
    05.97 - 08.02 90 122 2874 Dobozos
    MERCE SPRINTER 3-t Dobozos (903) 313
    CDI
    04.00 - 05.06 95 129 2148 Dobozos
    MERCE SPRINTER 3-t Dobozos (903) 313
    CDI 4x4
    08.02 - 05.06 95 129 2148 Dobozos
    MERCE SPRINTER 3-t Dobozos (903) 314 02.95 - 05.06 105 143 2295 Dobozos
    MERCE SPRINTER 3-t Dobozos (903) 314
    4x4
    08.02 - 05.06 105 143 2295 Dobozos
    MERCE SPRINTER 3-t Dobozos (903) 314
    NGT
    04.00 - 05.06 92 125 2295 Dobozos
    MERCE SPRINTER 3-t Dobozos (903) 316
    CDI
    04.00 - 05.06 115 156 2685 Dobozos
    MERCE SPRINTER 3-t Dobozos (903) 316
    CDI 4x4
    08.02 - 05.06 115 156 2685 Dobozos
    MERCE SPRINTER 4-t alváz (904) 408 CDI 04.00 - 05.06 60 82 2148 alváz
    MERCE SPRINTER 4-t alváz (904) 408 D 02.96 - 05.06 58 79 2299 alváz
    MERCE SPRINTER 4-t alváz (904) 410 D 02.96 - 05.06 75 102 2874 alváz
    MERCE SPRINTER 4-t alváz (904) 410 D
    4x4
    05.97 - 05.06 75 102 2874 alváz
    MERCE SPRINTER 4-t alváz (904) 411 CDI 04.00 - 05.06 80 109 2148 alváz
    MERCE SPRINTER 4-t alváz (904) 411 CDI
    4x4
    04.00 - 05.06 80 109 2148 alváz
    MERCE SPRINTER 4-t alváz (904) 412 D 02.96 - 05.06 85 115 2874 alváz
    MERCE SPRINTER 4-t alváz (904) 412 D 02.96 - 05.06 90 122 2874 alváz
    MERCE SPRINTER 4-t alváz (904) 412 D
    4x4
    05.97 - 05.06 90 122 2874 alváz
    MERCE SPRINTER 4-t alváz (904) 412 D
    4x4
    05.97 - 05.06 85 115 2874 alváz
    MERCE SPRINTER 4-t alváz (904) 413 CDI 04.00 - 05.06 95 129 2148 alváz
    MERCE SPRINTER 4-t alváz (904) 413 CDI
    4x4
    04.00 - 05.06 95 129 2148 alváz
    MERCE SPRINTER 4-t alváz (904) 414 02.96 - 05.06 105 143 2295 alváz
    MERCE SPRINTER 4-t alváz (904) 414 4x4 05.97 - 05.06 105 143 2295 alváz
    MERCE SPRINTER 4-t alváz (904) 416 CDI 04.00 - 05.06 115 156 2685 alváz
    MERCE SPRINTER 4-t alváz (904) 416 CDI
    4x4
    04.00 - 05.06 115 156 2685 alváz
    MERCE SPRINTER 4-t Busz (904) 408 CDI 04.00 - 05.06 60 82 2148 Busz
    MERCE SPRINTER 4-t Busz (904) 411 CDI 04.00 - 05.06 80 109 2148 Busz
    MERCE SPRINTER 4-t Busz (904) 413 CDI 04.00 - 05.06 95 129 2148 Busz
    MERCE SPRINTER 4-t Busz (904) 414 02.96 - 05.06 105 143 2295 Busz
    MERCE SPRINTER 4-t Busz (904) 416 CDI 04.00 - 05.06 115 156 2685 Busz
    MERCE SPRINTER 4-t Dobozos (904) 408
    CDI
    04.00 - 05.06 60 82 2148 Dobozos
    MERCE SPRINTER 4-t Dobozos (904) 408 D 02.96 - 05.06 58 79 2299 Dobozos
    MERCE SPRINTER 4-t Dobozos (904) 410 D 02.96 - 05.06 75 102 2874 Dobozos
    MERCE SPRINTER 4-t Dobozos (904) 410 D
    4x4
    05.97 - 05.06 75 102 2874 Dobozos
    MERCE SPRINTER 4-t Dobozos (904) 411
    CDI
    04.00 - 05.06 80 109 2148 Dobozos
    MERCE SPRINTER 4-t Dobozos (904) 411
    CDI 4x4
    04.00 - 05.06 80 109 2148 Dobozos
    MERCE SPRINTER 4-t Dobozos (904) 412 D 02.96 - 05.06 90 122 2874 Dobozos
    MERCE SPRINTER 4-t Dobozos (904) 412 D 02.96 - 05.06 85 115 2874 Dobozos
    MERCE SPRINTER 4-t Dobozos (904) 412 D
    4x4
    05.97 - 05.06 90 122 2874 Dobozos
    MERCE SPRINTER 4-t Dobozos (904) 412 D
    4x4
    05.97 - 05.06 85 115 2874 Dobozos
    MERCE SPRINTER 4-t Dobozos (904) 413
    CDI
    04.00 - 05.06 95 129 2148 Dobozos
    MERCE SPRINTER 4-t Dobozos (904) 413
    CDI 4x4
    04.00 - 05.06 95 129 2148 Dobozos
    MERCE SPRINTER 4-t Dobozos (904) 414 02.96 - 05.06 105 143 2295 Dobozos
    MERCE SPRINTER 4-t Dobozos (904) 414
    4x4
    05.97 - 05.06 105 143 2295 Dobozos
    MERCE SPRINTER 4-t Dobozos (904) 416
    CDI
    04.00 - 05.06 115 156 2685 Dobozos
    MERCE SPRINTER 4-t Dobozos (904) 416
    CDI 4x4
    04.00 - 05.06 115 156 2685 Dobozos
    MERCE SPRINTER alváz 616 CDI (905.612,
    905.613, 905.622, 905.623)
    04.01 115 156 2685 alváz
    MERCE SPRINTER billencs 616 CDI
    (905.612, 905.622, 905.623)
    04.01 115 156 2685 billencs
    MERCE V-CLASS (638/2) V 200 CDI
    (638.294)
    03.99 - 07.03 75 102 2151 egyterű
    MERCE V-CLASS (638/2) V 220 CDI
    (638.294)
    03.99 - 07.03 90 122 2151 egyterű
    MERCE VITO Busz (638) 108 CDI 2.2
    (638.194)
    03.99 - 07.03 60 82 2148 Busz
    MERCE VITO Busz (638) 110 CDI 2.2
    (638.194)
    03.99 - 07.03 75 102 2148 Busz
    MERCE VITO Busz (638) 112 CDI 2.2
    (638.194)
    03.99 - 07.03 90 122 2151 Busz
    MERCE VITO Dobozos (638) 108 CDI 2.2
    (638.094)
    03.99 - 07.03 60 82 2151 Dobozos
    MERCE VITO Dobozos (638) 110 CDI 2.2
    (638.094)
    03.99 - 07.03 75 102 2151 Dobozos
    MERCE VITO Dobozos (638) 112 CDI 2.2
    (638.094)
    03.99 - 07.03 90 122 2151 Dobozos
    VW LT 28-35 II Busz (2DM) 2.3 05.96 - 07.06 105 143 2295 Busz
    VW LT 28-35 II Busz (2DM) 2.5 SDI 07.96 - 07.06 55 75 2461 Busz
    VW LT 28-35 II Busz (2DM) 2.5 TDI 05.01 - 07.06 70 95 2461 Busz
    VW LT 28-35 II Busz (2DM) 2.5 TDI 05.01 - 07.06 61 83 2461 Busz
    VW LT 28-35 II Busz (2DM) 2.5 TDI 05.99 - 07.06 80 109 2461 Busz
    VW LT 28-35 II Busz (2DM) 2.5 TDI 05.99 - 07.06 66 90 2461 Busz
    VW LT 28-35 II Busz (2DM) 2.5 TDI 05.96 - 08.99 75 102 2461 Busz
    VW LT 28-35 II Busz (2DM) 2.8 TDi 01.99 - 01.02 96 131 2798 Busz
    VW LT 28-35 II Busz (2DM) 2.8 TDi 05.01 - 06.06 116 158 2798 Busz
    VW LT 28-46 II alváz (2DX0FE) 2.3 06.96 - 07.06 105 143 2295 alváz
    VW LT 28-46 II alváz (2DX0FE) 2.5 SDI 09.96 - 07.06 55 75 2461 alváz
    VW LT 28-46 II alváz (2DX0FE) 2.5 TDI 05.01 - 07.06 70 95 2461 alváz
    VW LT 28-46 II alváz (2DX0FE) 2.5 TDI 05.01 - 07.06 61 83 2461 alváz
    VW LT 28-46 II alváz (2DX0FE) 2.5 TDI 05.99 - 07.06 80 109 2461 alváz
    VW LT 28-46 II alváz (2DX0FE) 2.5 TDI 05.99 - 07.06 66 90 2461 alváz
    VW LT 28-46 II alváz (2DX0FE) 2.5 TDI 06.96 - 08.99 75 102 2461 alváz
    VW LT 28-46 II alváz (2DX0FE) 2.8 TDI 04.02 - 07.06 116 158 2799 alváz
    VW LT 28-46 II alváz (2DX0FE) 2.8 TDI 01.99 - 07.06 96 130 2799 alváz
    VW LT 28-46 II alváz (2DX0FE) 2.8 TDI 06.97 - 12.98 92 125 2799 alváz
    VW LT 28-46 II Dobozos (2DX0AE) 2.3 05.96 - 07.06 105 143 2295 Dobozos
    VW LT 28-46 II Dobozos (2DX0AE) 2.5 SDI 09.96 - 07.06 55 75 2461 Dobozos
    VW LT 28-46 II Dobozos (2DX0AE) 2.5 TDI 05.01 - 07.06 70 95 2461 Dobozos
    VW LT 28-46 II Dobozos (2DX0AE) 2.5 TDI 05.01 - 07.06 61 83 2461 Dobozos
    VW LT 28-46 II Dobozos (2DX0AE) 2.5 TDI 05.99 - 07.06 80 109 2461 Dobozos
    VW LT 28-46 II Dobozos (2DX0AE) 2.5 TDI 05.99 - 07.06 66 90 2461 Dobozos
    VW LT 28-46 II Dobozos (2DX0AE) 2.5 TDI 05.96 - 08.99 75 102 2461 Dobozos
    VW LT 28-46 II Dobozos (2DX0AE) 2.8 TDI 04.02 - 07.06 116 158 2799 Dobozos
    VW LT 28-46 II Dobozos (2DX0AE) 2.8 TDI 01.99 - 07.06 96 130 2799 Dobozos
    VW LT 28-46 II Dobozos (2DX0AE) 2.8 TDI 06.97 - 12.98 92 125 2799 Dobozos
Webáruház készítés